Najczęściej zadawane pytania:

Jakie jest Twoje doświadczenie?

Na co dzień zajmuję się marketingiem online oraz tworzeniem stron WWW. Moja przygoda z biznesem online trwa już 4 lata. Oprócz działania w Fabryce Witryn, pracuję zawodowo w marketingu oraz posiadam na tym polu odpowiednie wykształcenie.

Jaki będzie czas stworzenia strony WWW?

Czas postawienia strony WWW zależy od wielu indywidualnych czynników i w wielu przypadkach może się różnić. Niemniej jednak, stworzenie podstawowej strony WWW, powinno zająć mi maksymalnie tydzień. W przypadku sklepów WWW i dodatkowych usług, czas naturalnie może się zwiększyć

Czy będę mógł edytować swoją stronę?

Od razu po stworzeniu strony internetowej, otrzymasz pełny dostęp do jej zasobów wraz z dużą możliwością edycji wszystkich elementów składowych strony. Nie będziesz potrzebował do tego umiejętności informatycznych. Wszystkie zasoby będziesz mógł edytować za pomocą panelu.

Czy strona będzie gotowa na urządzenia mobilne?

Wszystkie strony WWW wykonane przeze mnie są w pełni zoptymalizowane pod urządzenia mobilne oraz będą prawidłowo wyświetlać się na komórkach i tabletach. Obecnie, większość ruchu internetowego, to ruch mobilny. Zdajemy sobie z tego sprawę i robimy strony przyjazne dla mobilnych użytkowników!

Czy mogę liczyć na poprawki po zakończeniu współpracy?

W większości przypadków, jeżeli tylko mój klient poprosi mnie o jakieś poprawki lub zmiany na stronie WWW, robię to w pełni bezpłatnie. Jeżeli będziesz potrzebował większej integracji lub pomocy, udzielimy Ci zniżki na podstawie naszej owocnej współpracy.

Czy mogę liczyć na pomoć marketingową?

Oprócz tworzenia stron WWW, Fabryka Witryn zajmuję się także szeroko pojętymi usługami marketingu online. Jeżeli potrzebujesz reklamy na Facebooku, e-mail marketingu lub fachowej pomocy w zakresie marketingu online – pisz śmiało!

Czy integrujesz stronę WWW z zewnętrznymi dostawcami?

Tak, zintegruję Twoją stronę WWW z takimi narzędziami jak platformy kurierskie, systemy fakturowania, bramki płatności, e-mail marketing, systemy do reklam. Dzięki wykonanej integracji, będziesz mógł zautomatyzować swój biznes i zaoszczędzić przy tym dużo czasu!

Czy moja strona będzie zoptymalizowana pod SEO?

Strony postawione na WordPressie z natury są bardzo przyjazne dla SEO i uzyskują dobre wyniki wyszukiwania. Mimo wszystko jednak, przygotujemy Twoją stronę według najlepszych praktyk SEO i dostarczymy Ci narzędzi, które pozwolą Ci samodzielnie zdobywać pierwsze miejsca w wyszukiwarkach.

Masz jakieś dodatkowe pytania?

FabrykaWitryn.pl

Szybki
kontakt

Telefon:

665-450-532

Mail:

artur@fabrykawitryn.pl

Facebook:

Fabryka Witryn