Zostań mistrzem marketingu internetowego

... i zdobądź wymarzoną pracę!

Dla kogo ten kierunek ?

Studia rekomendowane są dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych z marketingu internetowego. Jeżeli myślisz poważnie o pracy marketera - te studia są idealne dla Ciebie.

Jaką wiedzę zyskasz?

Program Studiów obejmuje łącznie 180 godzin zajęć dydaktycznych w formie wykładów, konwersatoriów i warsztatów. W skład zakresu tematycznego Studiów wchodzą następujące obszary:

Projekt bez tytułu (3)

Zapisz się

Zgarnij 10% rabatu - zostały 2 ostatnie miejsca!

Poznaj opinie absolwentów:

Mikołaj

"Marketingiem w internecie mam przyjemność zajmować się zawodowo na co dzień. Studia mają dwa atuty. Z jednej strony pozwalają na usystematyzowanie wiedzy i poznanie najnowszych trendów, z drugiej, istotną wartość stanowią zajęcia prowadzone przez praktyków, którzy omawiają konkretne, realizowane przez siebie kampanie – to inspiruje."
Mikołaj Tocki
dyrektor zarządzający agencji eContentLAB, absolwent 28. edycji

Monika

"Studia pozwoliły mi poszerzyć moją ogólną wiedzę o marketingu internetowym. W szczególności cieszę się z udziału w zajęciach poświęconych analityce internetowej. Poza tym od strony zawodowej za przydatne dla mnie uważam zajęcia z marketingu treści, mediów społecznościowych oraz UX."
Monika
absolwentka 28. edycji

Ucz się z najlepszymi

Dołącz do naszego kierunku i zacznij budować najbardziej poszukiwaną obecnie karierę. Dbamy o to, aby każda edycja była łatwa do zrozumienia i aby wszyscy absolwenci mieli satysfakcionujący poziom wiedzy fachowej, jaki jest potrzebny w dzisiejszej branży marketingu.

Godziny zajęć

Piątek- 17:10 - 20:40
Sobota 09:00 - 16:30
Niedziela - wolna od zajęć

Tu jesteśmy

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa, Polska